| bestgirlintheworld a întrebat:

Am mai multe filmari cu o durata de timp in jur de 5 minute fiecare si vreau sa le bag pe un CD? Am Nero 7 Ultra Edition si nu ma prea pricep.Imi puteti spune cum sa procedez?

1 răspuns:
| EvolutionDeejay a răspuns:

Bravo ai ce mai bun nero. faci in felul urmator te duci la cd sus acolo unde iti arata apoi alegi Make cd data si apoi le pui toate acolo daca nu alegi Make dvd si iti faci un film cu video pe care le ai. ia-ti mai bine un dvd si o sa iti iese bine de tot. sper ca ti-am fost de ajutor o primavara cat mai placuta. spor la tot ce faci creativ.