| Albãstriţaxx a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor. Vreau sa merg la o prietena intr-un alt oras, cam la 2 ore distanta, si nu stiu cum sa-i spun tatalui meu, care parca vad ca nu ma lasa sad
Deci, sa imi dati idei cum i-as putea spune, gen sa ma duca el, si sa ada ca la ea merg, sau nu stiu... help me pls. Raspunsul care merge, primeste funda laughing :*

3 răspunsuri:
| doreal a răspuns:

Dar de unde sti ca nu te lasa laughing, ai vorbit cu el telepatic? I-ai spus ce ai de gand sa faci? Poate te lasa de unde sti ca nu, ii spui ca e vacanta si ca iti e dor de ea, ii spui ca esti atenta, aveti grija unde mergeti. Trebuie sa ii arati ca esti responsabila sa stai singura in alt oras.

| Yuzoo a răspuns:

Incearca sa ii explici ca e la o prietena, nu faceti nimic rau, tineti contactul in permanenta si ca iti doresti foarte mult asa si sa-ti dea o sansa sa-i demonstrezi ca esti responsabila si ca totul va fi bine. Asta il va da pe spate cred laughing) la mine merge.

Răspuns utilizator avertizat