| anonim_4396 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor. Zi de zi ma gandesc la asta si ma apuca plansul. Mi-am pierdut cel mai bun prieten, si sunt asa trist, si plang intr-una, pentru ca ma doare foarte tare. Sunt din Timisoara, sunt baiat, am 15 ani, si am nevoie de un nou cel mai bun prieten. Caut o persoana care poate fii de incredere, intelegator, si cu care sa imi pot impartii durerile si problemele, si care ma poate sprijinii. Pentru mine, prietenia e cel mai important lucru. Sa fii acolo pentru cel mai bun prieten atunci cand are nevoie de tine. Sunt de incedere si intelegator. Va rog ajutati-ma. Tatal meu avea probleme cu alcoolul, asa ca nu am avut o copilarie usoara. Te implor, daca cauti un cel mai bun prieten, esti din Timisoara, esti de varsta mea si ai si tu nevoie de ajutor cum am eu, lasa-mi ID-ul tau de messeger ca sa vorbim.

Răspuns Câştigător
| rithm a răspuns:

Eu iti zic sa nu iti cauti pe net prieteni asa buni, direct, ca unii is fraieri si fac totul la baza.

| anonim_4396 explică (pentru rithm):

Da dar ma gandesc ca poate exista acolo afara cineva cu aceeasi situatie ca si mine, si ma gandesc ca ne putem ajuta reciproc

1 răspuns: