| Barbie_9607 a întrebat:

Am messenger 11 si mi se vede foarte prost poza.crying. mi-am reinstalat messu` dar degeaba, si nu pot sa-l schimb pentru ca am nevoie de acest mess.sad ce pot face sa mi se vada poza calumea la avatar? funda pentru rasp potrivit:*

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| anonim1808 a răspuns:

Nu poti face nimic.e de la yahoo. toata lumea are problema asta.eu de exemplu nu mi-am putut schimba poza de la avatar. asteapta ca se rezolva:*

| Evolution a răspuns:

La alţii se văd bine? dacă da atunci lasăl aşa că nu cred că ai nevoie să îţi admiri singură poza. dacă văd şi ceilalţi poza nasoală atunci du-te la unul acasă şi logheazăte pe mess şi bagăţi avatarul... (mi-e nu mi sa întâmplat niciodată dar am dat o sugesite big grin )

| gabubu95 a răspuns:

Tot ce poti face e sa bagi messenger 10 happy Pana apare messenger 11 varianta full (momentan fiind beta)

| Anyone2814 a răspuns:

E o problema de la Yahoo. Mai intai nu ne puteam schimba avatarele, apoi a aparut asta. Sa speram ca se va rezolva in curand.

| Bodi_7875 a răspuns:

Nu ai ce sa faci crede-ma! este o problema de la Yahoo Messenger!

| bloodgirl a răspuns:

Deci in ultimul timp Yahoo Messenger are cateva defectiuni. Si mie mi se vede la fel poza de la avatar. Te sfatuiesc sa o modifici in PhotoScape sau alt program. Sa-i schimbi culoarea de exemplu. Asa s-ar vedea mai bine. Si daca tot la fel se intampla schimba formatul pozei. Poate este in GIF. De regula pozele sunt JPEG. Incearca sa-l schimbi. Sper ca te-am ajutat

| WahtTehFcuk a răspuns:

Da o matura de fardaj sa se vada poza ca-lumea. Si baga si ceva Photoshop. Success