| Barbie_9607 a întrebat:

Am messenger 11 si nu mi se vede avatarul binecrying se vede alb negru. ca in ceatastraight face. si mai sunt persoane in lista mea carora li se vede asasad. stiu ca ar trebui sa schimb messuu` dar imi trebuie acestabig grin. ce pot face? sa am si eu un avatar sa se vada calumea? si sa am tot messu asta? funda pentru cei care ma ajuta:*

1 răspuns:
| TheUnikBiby a răspuns:

Nu ai de unde sti care este cauza, dar cert este ca in ultima perioada cei de la Yahoo au tot facut lucrari de mentenanta si am intampinat si eu numeroase probleme din aceasta cauza, si pot spune ca am patit si eu problema ta sau chiar altele mai grave.
Incearca sa iti schimbi avatarul, dar daca se vede tot asa, va trebui sa astepti sa se diminueze de la sine.La mine a mers destul de repede.

Bafta!