| Purelife a întrebat:

Am Microsoft Security Essentials si mi-a detectat ieri un virus, am incercat sa il sterg dar mi-a dat eroare.Am incercat si o scanare online cu Bitdefender dar nu mi-a detectat niciun virus.
Pe cine sa cred?laughing

1 răspuns:
| Gabbriell a răspuns:

Microsoft Security Essentials nu este de incredere, este un antivirus destul de prost.
Inainte sa incerci un antivirus, uita-te la testele facute cu antivirusi si vezi si tu care are note mai mari.
http://www.av-test.org/en/tests/home-user/windows-7/mayjun-2012/

In orice caz recomand Avg, Avira, Avast.