| Neinteleasa a întrebat:

Am nevioe urgenta de ajutor! Unu mi-a spart facebook-ul unde aveam o pagina de bancuri de peste 2000 de like-uri! Din pacate numai pot sa intru in acel cont fiindca mi-a schimbat parola! Vreau sa ma ajutati sa imi recuperez contul! 1 Cuu un program de spar parole pe facebook orice nu conteaza doar spuneti-mi cu sa imi recuperez contul Uite linkul http://www.facebook.com/raul.copceac

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asteapta tu mult si bine un program de spart parole. Mai bine iti faci alta pagina.