| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoe de ajutor azi-noapte am avut vreo 2 visuri unul in care am visat ca am murit si altul in care viseam pe bunica mea moarta ce credeti ca inseamna?

5 răspunsuri:
| Adina45 a răspuns:

Dinpopor se zice ca daca te visezi noaptea ca mori ti se va intampla ceva rau iar daca ai vizat-o pe bunica ta e stiu ca trebuie sa dai ceapa de eu asa stiu nu stiu daca e corect :*bafta sa nu ti se intample ceva rauwinking

| XoXo4you a răspuns:

Baloo nu ai dreptate visele pot insemna multe lucruri stiu asta din proprie experienta mi s-a intamplat

| Jeryko a răspuns:

Bunica mea este moarta de 2 ani si mai merge se apropie de data cand a murit o visez

| Jeryko a răspuns:

Si apropo de moarte am visat in visul cu bunica ca cineva se tot deghiza in moartea si umbla pe la mine prin curte dar era cineva in costum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca tie si bunicii tale v-a murit moartea.Asta e superstitie, deoarece visele nu inseamna nimic.