| kreatorNO a întrebat:

Am nevoie de ajutor, cum pot scapa de chestia asta? http://imgur.com/gallery/ynsxJ
Ma chinui demult... va rog ajutor!

Răspuns Câştigător
| doreal a răspuns:

O, chinezarii... Prima data trebuie sa ii stii numele si dupa sa cauti pe Youtube cum se dezinstaleaza. Si eu am avut probleme cu o prostie de asta.

| doreal a răspuns (pentru doreal):

Nu e cumva tencent?

5 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Instalezi din nou windowsu-l. ca nu cred ca o sa mai reusesti sa il elimini. pe langa el poate ai si virusi asta daca nu ai anti virus pe el. instaleza-l

| kreatorNO explică:

Am antivirus. Am dat scan cu 3 antivirusuri, iar in control panel nu arata.

| kreatorNO explică (pentru kreatorNO):

Am rezolvat, am aflat cum se numeste si l-am dezinstalat din folder, multumesc pentru raspunsuri!

| iLex13 a răspuns:

Vezi programul care este, il cauti in Control Panel, si unistall.