| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Dau funda!
Deci azi telefonul meu ( un Samsung galaxy s3 mini) era descarcat complet si cand l-am pus l-a incarcat nu se mai incarca si acelasi lucru si la USB...Nu stiu ce as putea face, acum telefonul este fara baterie, nu se mai aprinde crying

2 răspunsuri:
| Looooooolll a răspuns:

Atunci inseamna ca Bateria Nu mai este buna. Sincera sa fiu nu stiu daca ti-am zis bine dar am incercat sa-ti dau O posibilitate

| PiticPiticu1991 a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema si cand m-am dus sa il repar unii mi-au zis ba k e placa de baza ba ca e sistemu ala al lui dus.eu nu l-am mai reparat mi-am luat un Nokia n 97.si e da 10 ori mai bun asa mi se pare mia