| DelyutzaScumpikutza a întrebat:

Am nevoie de ajutor. E ziua unei prietene si vreau sa-i fac un colaj in care sa scrie ceva de genul : Acum 13 ani s-a nascut [sa fie ceva mai deosebit... Ea este un gen de fata foarte amuzanta, foarte activa si nebunatica, frumoasa ...etc. Si vreau sa ma ajutati sa scriu cateva randuri despre ea. Sa inceapa acum 13 ani.

1 răspuns:
| IustinDiac a răspuns:

Chiar vrei sa sune a necrolog? Nu scrie nimic despre ea ci doar despre ce iti place tie in mod particular la ea si ce apreciezi tu. NU ce a facut si NU ce apreciaza si altii.