| Atâtdedulce a întrebat:

Am nevoie de ajutor. mi-am uitat parola, si am incercat sa o aflu dar nu`mi aminteam raspunsul la intrebarea aceea. Am tot incercat si mi-a aparut:The lock on your account will expire in approximately 12 hours—the lockout period will not reset each time you attempt to sign in while the account is still locked. You can try to recover your password again after the lock has expired. See you after 12 hrs!
Daca imi amintesc parola, sau daca altcineva o stie si incearca sa intre, va functiona? Sau este blocat chiar si daca introduc parola corecta?

1 răspuns:
| Dianaa94 a răspuns:

Pai va fi blokt 12 ore. Dupa cate stiu euwinkingsi dupa cate scrie acolo. Apoi poti intra daca stii parola.