| Elisleon16 a întrebat:

Am nevoie de ajutor, o fată poate minți că nu e virgină doar să-și testeze iubitul?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Multumesc de vot

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De obicei ele mint ca sunt virgine, nu ca nu sunt.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cati ani ai de gandesti asta? E o prostie testatul asta. laughing) Cel mai corect e sa spui intotdeauna adevarul.

| Linda a răspuns:

Eu zic ca de obicei spun adevarul in aceasta privinta. Mai des mint ca sunt, chiar daca nu sunt.

| mentholinks a răspuns:

Daca spunea ca e ma mai gandeam daca spune adevarul sau nu dar daca spune ca nu e fii sigur ca nu mai e virgina nicaieri fiindca de ceva vreme fetele incep cu anl si oral ca sa ramana "virgine".

| alexalx1234 a răspuns:

Fetele mereu mint. Niciodată nu sunt sincere

| RAY a răspuns (pentru alexalx1234):

Corect, fetele nu cunosc diferenta intre adevar si minciuna ele sunt niste actrite inascute
mint și fură în mod persistent;
tendința de a viola drepturile altora (la proprietate, fizică, sexuală, legală, emoțională);
inabilitatea de a păstra un serviciu;
lipsa de interes față de siguranța sa și a altora;
lipsa regretului că au făcut rău altora;
prezența unui farmec superficial;
impulsivitate;
un simț extrem de îndreptățire;
inabilitatea de a-și face sau a menține prietenii.

| supadeceapa a răspuns (pentru RAY):

Din ce studiu făcut pe o mână de femei cu Borderline sau ADHD ai scos asta? laughing

| supadeceapa a răspuns (pentru RAY):

Exact ce spuneam. Acel studiu este despre femei care au o tulburare de comportament diagnosticată, nu despre femei în general laughing))))

| supadeceapa a răspuns (pentru RAY):

E ca și cum aș veni cu un studiu despre bărbați narcisiști și aș spune: uite ce bolnavi sunt TOȚI bărbații laughing. Logică 0. Și cu plăcere, îl meriți.

''Research on differences between the sexes has suggested that psychopathy is less frequent in women than in men.''
Nu cred că înțelegi engleza...

| RAY a răspuns (pentru supadeceapa):

Ai dreptate supico a scris partea emotionala chestia aia

| Elisleon16 explică (pentru RAY):

Da unul în română nu puteai să-mi dai, totuși îți dau funda

| RAY a răspuns (pentru Elisleon16):

Daca nu ai incredere in ea las-o, arati nesigurante

| darrio2007 a răspuns (pentru supadeceapa):

Multumesc de vot