| คиค a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent!
Trebuie sa fac o compunere in limba engleza de 2 pagini caiet mic, dar in care sa folosesc toate timpurile si toate tipurile de pronume.
Problema e ca nu prea stiu ce sa scriu...

Vreau idei!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O compunere despre colegi de scoala...sau despre engleza. La compunerea cu colegii vei scrie amintiri. Apoi spui ca EL, colegul, (a facut)(va face)(face) ceva.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu nu e bine sa ajut persoanele care vor sa isi faca tema pe site tongue

dar cred ca pot sa iti dau doar o idee: ai putea sa scrii despre prietenii tai, sa scrii despre intamaplari frumoase si urate pe care le-ai avut cu ei va iesii ceva dragut happy

sper ca te-am ajutathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O compunere despre scoala pe englez