| Aleeeeeeee a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru love struck.

Cum sa-mi imbogatesc imaginatia?

Se apropie examenul, iar eu nu ma prea pricep la compuneri. Uneori ma inspir de pe internet din alte compuneri dar la examen nu o sa pot face asta.

Dati-mi niste idei de nume pentru compuneri,batting eyelashes.

2 răspunsuri:
| MaDaProd a răspuns:

Totul trebuie sa vina de la sine. de exemplu daca ai o compunere despre natura incepi sa descrii natura, cum este ea in fiecare anotimp, practic la o compunere trebuie sa descrii lucruri despre subiectu rescpectiv.

| Andrada1 a răspuns:

Fabuleaza happy cauta simboluri pe net si fa un eseu din plan simbolic tongue mereu am luat 10. [exemplu. apa=simbol al puritatii, copacul=axis mundi(axa pamantului)] BAFTA!