| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de cateva sfaturi.
La evaluarea nationala am luat 9, 40 la romana si 6, 80 la mate si initial am vrut sa dau la mate info dar acum ca vad nota asta la mate as zice ca poate acest profil nu e pentru mine. Media mi-a iesit 8, 48 deci as putea intra unde vreau la liceele pe care le am in oras. Nu stiu daca sa ma duc la bio chimie adica chimia nu prea imi place. Ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

De ce nu alegi un profil uman?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi la mate info și dacă nu faci fata te transferi, o sa regreți ca nu ai încercat, ești capabil de el.