| i4ever a întrebat:

Am nevoie de motive sa urasc hi5

Răspuns Câştigător
| delia_6706 a răspuns:

...Ai si alte lucruri de facut in viata!

Sa nu irosim viata cu internetul! Uita-te pe fereastra(desigur maine ca acume noapte)Si vezi soarele! Veselia de pe strada!

Gandeste-te ca viata nu sta pe loc pentru internetul!

Gandeste-te cand erai mititica cu familia la sarbatori petreceri!happy

O seara placuta!

14 răspunsuri:
| Bloo2 a răspuns:

Eo il urasc si fara motivewinking.

| SweetCandy a răspuns:

Cred ca faimoasa expresie "2 mumosi" te face sa-l urastilaughing

| YLLL a răspuns:

In ultimu timp ii caam prost angry

| biby29 a răspuns:

Unul dintre ele ar fi ca cineva iti poate lua pozele si sa-si faca un hi5 cu pozele tale, sa dea comm-uri aiurea la diferite persoane, etc...
Eu personal nu mi-am facut hi5 si nici nu o sa-mi fac.Multi ma intreaba:"pai cum toata lumea are numai tu nu?"laughingDaca alti au nu trebuie sa-mi fac si eu ca sa fiu mai "cool"laughing

| bob_1666 a răspuns:

Poate nu mai esti la varsta la care sa te intereseze hi5-ul. poate nu iti place faptul ca vei cunoaste doar persoane false sau care incearca sa se remarce prin intermediul lui, poate ca nu iti mai plac toate bling-blingurile de acolo, toti fluturasii si toate comentariile prostesti si copilaresti pe care le lasa unii. poate nu iti mai place pentru ca e pur si simplu invechit si te-ai saturat de el.winking

| crisS a răspuns:

Plin de pitipoance si cocalari

| Flav a răspuns:

- plin de manelisti, cocalari si pitipoance
- plin de poze facute in dus, pe capota unei masini de fite ( dar ei n-au nici macar o Dacie flamanda ).
- plin de titluri la poze precum ''oare la ce ma gandeam'', ''ma sprijineam de perete'', ''ce parere aveti, eu zic ca arat bine''
- plin de poze trucate facute in photoshop
- plin de decoltee, diamantele corpului sunt explorate la maxim ( ei au grasime, se incordeaza si fac poza a. i. sa para ca arata precum Chuck Norris, ele - abia le-au inmugurit sanii dar si le indeasa sa para precum Pamela )
- plin de minciuni, animatii de tot felul, link-uri si trucuri doar pentru. care se fac bani de pe urma ta

| muffin94 a răspuns:

Multe persoane false

| JackieSue a răspuns:

Eu iti dau unul si clar:dependenta...creeaza dependentahappy.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sunt multe motive straight face
Te face sa fi dependent
Intalnestu multi cretini pe Hi5
Iti pierzi timpul degeabawinking
Asa ca intra mai rar big grin

| marsy a răspuns:

E plictisitor

| altu_7870 a răspuns:

Oliohee hee sunt la motive happy
1. din pacate, chiar daca nu vrem sa recunoastem, pe hi5 pornografia e in floare.
2. sunt multi oameni cu un nivel foarte scazut de inteligenta care au profil. nu vrei sa ai profil pe un astfel de site happy
3. daca vrei sa "chat-uiesti" fa-ti un profil pe alt site, cu o reputatie mai buna happy
4. e lame.
ah, nu e nevoie de motivehappy pur si simplu, uraste-l sau tolereaza-l. dar nu-ti face profil sau eventual, sterge-l happy
i hope i helped

| Antrax a răspuns:

Is multi cu fata naspa care te fac sa vomiti.

| administrator a răspuns:

Cel mai bun motiv sa urasti hi5. este. :-? ei bine. n'ai nevoie de motive :D. putem deslusi problema pitzipoancelor atrase de *** chiar aici http://www.o-idee-in-plus.tk