| devildolly a întrebat:

Am nevoie de nume americane pentru fete si baieti big grin

Răspuns Câştigător
| Georgiiiiiii a răspuns:

Fete : mber, Ashley, Abigail, Angelina, Allison, Alice, Alicia, Anne,Aria, Addison, Amanda, Amy, April, Aubrey, Audrey, Aldercy, Abby,Britney, Barbara, Beverly, Briana, Bryony,Charlotte, Cara, Cary, Chelsea, Chrissa, Clara, Coral, Cynthia,Diana, Deborah, Denia, Diane, Danna,Edith, Edena, Eloise,,Ellette, Evelyn, Emma, Elizabeth, Eliza, Esme,Elena,Emily,Fancy, Fern,Grace, Ginny, Gabriella, Georgianne, Goldie, Gypsy,Hailey, Helen, Hillary, Hilda, Heather, Holly,Hanna, Hope,Isabella, Ivy,Jenna, Jane, Janette, Jennie, Jennie, Jennifer, Joanna, Jill, Julietta,Kenzie, Kate, Katherine, Kiki, Kenda, Kary, Katia,Leanna, London, Lisa, Lillian, Lorretta, Lily, Liza,Mary, Macy, Mandy, Maya, Malinna, Martina, Melodi, Mercy, Milly, Molly,Nelly, Noemy, Norina, Nellie,Olivia,Paula, Paulette, Prisca, Prue, Prunella, Paty,Quilla,Raven, Robyn, Rita, Rosalie, Rubi, Ruth,Stacy, Sara, Sandra, Saffron, Saffie, Stefany, Steffanie, Scarllet, Sabrina, Sharon, Serena, Shirly,Tracy, Tiffany, Tess, Terena, Taya, Valentine, Veronica, Vivianne, Wanda, Waverly, Wilona, Willow, Wren, Yeardley, Yasmine, Zita
Ti-am scris numele de fete cu aproape fiecare litera din alfabet :)

http://www.copilul.ro/nume-baieti/?field_6_3=1&field_6_16=1 Aici gasesti 284 de nume americane de baieti in ordine alfabetica
Funda :D?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NorishorPhufos a răspuns:

Iti spun ce imi vine acum in mintebig grin
Fete:
-Kate
-Katrine
-Charlotte
-Lol
-Elene
-Bonnie
-Julie
-Beatrice
-Alex
-Emily
-Miley
-Demi
-Clere
-Mary
-Greta
-Alana
-Selena
Baieti:-Jason
-Jackson, Jack
-Joe
-Clark
-Daniel
-Stefan
-Damon
-Shey
-Stark
-Kalona
-Alex
-Ray
Cam atatbig grin

| Nibichan a răspuns:

Fete: Jessie,Julie, Angel,Sierra,Ivy,Gwen,Ann,Jo,Silke,Ema
Baieti:Zeo, Spike, Dunkan,Fresh,Cody, Anthony, Ian, Mike, Dean, Sam, John