| Paine2222 a întrebat:

Am nevoie de o placa video, toate jocurile se misca cu incetinitorul, aveti idee cam cat ar costa o placa video (nu cea mai scumpa, dar vreau ca in orice joc sa se miste normal)?

1 răspuns:
| pufulete17 a răspuns:

Salut! orice joc, poate ceri prea multe! dar pentru need for speed most wanted, pes 2011, mafia 2, pure si jocuri "calumea" eu iti recoman aceasta placa http://www.emag.ro/......68-31-20G! depinde si de ce componente mai ai tu, ca nu orice placa video se potriveste! si in ca un lucru! nu totul tine de placa video cand vine vorba de "miscat cu incetinitorul" ci si ramii la fel si procesorul! toate cele bune:)!