| AndradaVrq a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor . Am vazut acum ceva timp la cineva pe fb o poza alb-negru impartita in 4. In prima imagine erau 2 copii care se jucau , in a 2-a , 2 adolescenti , a 3-a - 2 adulti . In toate erau de fapt aceeasi oameni , dar au crescut .Iar in ultima poza era batranul care statea langa piatra funerara a sotiei sale . O are cineva sau stie unde sa o gaseasca? Am nevoie ! Va roooggpuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Lovelyix a răspuns:

O poti face chiar tu pe photo scape. Cauti imagini cu 2 copii, 2 adolescenti bla bla. si gatahappy succes

| Felix1985 a răspuns:

Habar n-am, desi folosesc mult fb.