| 8timistictotheend a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor. Vreau sa imi iau un telefon nou, dar nu ma pot hotari intre Samsung Galaxy S3 mini si LG L9. Imi puteti spune care si de ce este mai bun? Multumesc anticipat, ofer funda.

Răspuns Câştigător
| qwertyasdf1234 a răspuns:

S3 mini are bateria foarte mica.
LG-ul e si mai mare si are si rezolutie mai buna. Calitativ, Lg-urile sunt peste Samsunguri!

4 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Hey, @Ray79!
Amamndoua sunt bune, dar eu aș merge pe marca Nokia din toate punctele de vedere: configurație, cameră foto, durata bateriei, prețul, etc.
Numai bine!

| bbyyyyyyyy a răspuns:

Samsung galaxy s3 mini! am avut eu, si am fost foarte multumita de el pentru ca in prezent Samsung scoate cele mai dotate si mai bune telefoane de pe piata. chiar merita telefonul nu vei regreta. Lg-ul acela este ca o caramida laughing dar probabil ca in interior este si el bun.
parerea mea : Samsung nu se compara cu LG

| emydaisy a răspuns:

Este mai bine sa iti cumperi Samsung galaxy S3 mini deoarece este mai bun.si LG este bunicel dar nu se compara cu samsung.Galaxy S III mini imita designul minimal si organic inspirat de natura al lui Galaxy S III. Forma sa ofera o experienta ergonomica si confortabila, cu un grad de utilizare imbunatatit. Prinderea confortabila si curbele delicate ofera o senzatie naturala. funda plz?

| qwertyasdf1234 a răspuns (pentru emydaisy):

"Samsung galaxy s3 mini este mai bun pentru ca este mai bun" rolling on the floor De unde ai dat copy paste?