| Alexalx2233 a întrebat:

Am nevoie de raspuns sincer. nu la caterinca. Prietena mea zice ca ii apare ca e activa pe Insta aproape toata ziua, rareori cand ii apare "activa acum X minute" si voiam sa va intreb. daca ai netul pornit si nu intri pe Insta... cum este posibil sa fi on?" Eu stiu ca nu se poate, dar astept raspunsuri serioase.

Răspuns Câştigător
| LikeARollingStone a răspuns:

Mi se intampla si mie. Daca ai netul pornit si stai pe telefon, se activeaza si Insta.
Insa daca nu intri ore intregi pe Insta asta nu se mai intampla.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu știu cum se întâmplă da gândește-te că prietenu meu apărea on pe messenger și el era lângă mine cu telefonul pe masă închis și nu umblase pe el de minim jumătate de oră. sau altă dată apărea că intră, iese, intră, iese și când l-am sunat l-am trezit din somn. deci nu te mai lua atât după activu ăsta că nu zice bine mereu

| Emiluner a răspuns:

Așa s-a întâmplat prietenei mele, a fost pedepsită fără telefon 1 luna sau două și o arată on pe Instagram?! Wtf cum e posibil?
E vina Instagramului aici
Chiar dacă ai netul deschis nu ar trebui să te arate on pe Instagram, au ei o greșeală aici, contactează Instagramul și vb cu ei