| lovedarkbby a întrebat:

Am nevoie de ritualuri și orice pentru a-mi recuceri fostul va implor...

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti naivă daca tot ti-l mai doresti. Un baiat se simte extrem de important cand fosta il vrea inapoi. Si nu iti va face pe plac, din orgoliu. Uita-l, ca vei suferi si mai mult dupa el. Te va refuza daca deja a gasit pe alta mai buna decat tine.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Am eu cateva, dar implica sa dai ceva la schimb ce nu se mai intoarce devil

Nu exista asa ceva... e obiect sa il recuperezi? Si si de ai putea sa faci asta, cum sa traiesti cu gandul ca stai langa cineva care nu ar fi vrut sa stea langa tine? :/

| Andreeush a răspuns:

Mai bine caută o formă să îl uiți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ți recomand, deoarece chestii de genul funcționează doar pe termen scurt. Mai bine caută metode care să te distragă de la amintirea lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomand cocaina! Iti garantez ca se va intoarce!

| Horus35 a răspuns:

Sunt persoana potrivita la momentul potrivit.
https://youtu.be/FnupIDZpnbs
Ai grija sa respecți toți paşii şi sigur vine.

| Kajun a răspuns:

Altă vrăjitoare...
Nu poți obliga omul să te iubească dacă el nu vrea.