| robertluy a întrebat:

Am nevoie de un sfat..prieteni mi l.au dat dar cred ca a fost in favoarea mea pentru ca sunt prietena lor..Eu am fost cu un baiat doua luni si m-am combinat cu el dintr-o prostie se tine intr-una dupa mine si imi era asa... vorbea mereu frumos cu mine..si intr.o zi fost intr.o excursie de 2zile si am stat cu el foarte mult..si m.am apropiat de el dar a doua zi el nu ma bagat inseama si m.am desp de el ..acum au trecut 2sapt si am facut tot posibilu sa ne impacam i.am spus ce simt si.el zicea sa.l las in pace l.am lasat.dar ziua unei fete ne.a adus in aceasi casa..si atunci eu m.am pupat cu alt baiat in fata lui.si peste doua zile am aflat ca vroia sa ne impacam.am facut tot posibilu si m.am dus in zona unde sta el si a iesit afara m.am jucat fotbal si l.am pupat. vroiam pe gura dar s.a ferit i.am zis ce simt..si a zis sa.l las..si dupa s.a dus la un prieten si a zis ca tine la mine si ca vrea sa ma faca geloasa..Am plans in fata lui si era si el suparat au trecut 2zile acum si. l.am vazut cand a plecat cu alta fata..nu stiu ce sa fac..ma iubeste ..se va intoarce?

Răspuns Câştigător
| AlleAlexandra11 a răspuns:

Pai..eu crede ca da. Si poate ca a mers cu alta fata ca sa te faca geloasa. Si ...cum ai zis tu si el a vrut sa va impacati, si tu...deci nu cred ca ar fi facut-o pentru ca o iubea si te-a uitat pe tine. Parerea mea e ca te iubeste, dar vrea sa te faca geloasa pentru ca si el a fost gelos pe tine. Daca se va intoarce, numai el stie. Dar daca vrei asta, nu ezita sa mai insisti, nu cred ca e ceva rau daca mai dai inca o sansa relatiei. Mai ales la cate s-au intamplat. Poate ca, nu s-a terminat totul. Oricum, tu fii cu gandul la bine, si nu te lasa batuta. Orice ar fi lupa pentru ceea ce vrei. Nu cred ca s-a terminat totul aici.

1 răspuns:
| robertluy explică:

Da..azi l-am vazut iar cu fata aia si cand am ajuns acasa am vazut ca mi-a dat block pe fb si am pus o prietena sa.l intrebe de ce si a zis ca asa ca puneam mereu poze cu statusuri pentru el..eu chiar numai inteleg!sadImi vine sa mor nu pot trece.peste.