| lucxfaceit a întrebat:

Am nevoie sa imi spuna cineva un site de dating pentru adolescenti

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Mai bine rețelele de socializare( Instagram, Facebook) decât cele de dating care nu sunt bune de nimic, tot felul de persoane dubioase.

| lucxfaceit explică (pentru Andreeush):

Ai dreptate, dar acolo dau doar de fete care nu ma cunosc si am oportunitatea de a face cunostinta cu ele, pe Instagram sau Facebook nu am parte de asa ceva, dar iti multumesc foarte mult oricum, sa ai o seara buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tinder, Instagram, TPU.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună ultima
+respect

| AnatoliyMikhailov a răspuns:

Tinderul, Grinderul nu sunt recomandate pentru adolescenti. Iti trebuie o limita de varsta 18+. Instagramul si Facebookul de preferat