| MZc a întrebat:

Am nevoie urgent de un raspuns daca am picat sesiunea asta la bac dar nu am luat sub 5 la nici o materie in sesiunea din toamna pot da din nou la toate cele 3 probe scrise sau trebuie sa aleg 2 din ele?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Alegerea este a ta. Poti da iarasi la toate, la doua sau numai la cea la care ai cazut. In cererea de inscriere va trebui sa soliciti expres recunoasterea notei la materia la care vrei sa nu mai dai.