| Filimon_Dienutza_1995 a întrebat:

Am nevoie urgentă de ajutor! Aseară m-am dezauntentificat de pe id-ul meu și m-am băgat pe altul, după ce am ieșit de pe ăla și am vrut să mă bag pe al meu îmi zice " Yahoo Messenger Troubleshooter - We can't sign you in to Yahoo Messenger! There might be a problem with your Internet connection... " și nu mă mai lasă să ma autentific pe id-ul meu dar pe altul da. Ce poate să însemne, și cum pot să îl fac să revină la normal? Rog seriozitate! Fundă.

2 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Se mai intampla, dezinstaleaza programul si cauta o alta versiune pe net, una mai veche de preferat, cred ca as ao sa mearga.
Incearca si intreaba si aici pe chat http://rlsp11.blogspot.com
Succes!

| BeStMaN a răspuns:

Schimbati versiunea de internet cu una mai vechewinking