| SupradozaDeViseXD a întrebat:

Am nevoie urgenta de cateva idei de farse pentru 1 aprilie.Suntem deja in 30 martie asa ca va rog sa ma ajutati cu cateva idei.Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| AneZniP a răspuns:

Eu am pacalit-o pe mama ca a sunat de la serviciul ei si ca vrea sa o concedieze si sa se duca la telefon si cand se duce ea plina flesca de transpiratie la telefon nu era nimeni sau spune le parintilor ca te drogezi sau ca te-a violat cineva sau ca ai devenit emo si te-ai taiat pe popou>

4 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Spune`le colegilor/prietenilor ca ai mers la dentist si ca nu mai poti sa vorbesti. Si in ziua aia nu scate nici un sunet, scrie`le pe hartie ce vrei sa le zici. Atunci o sa vezi care iti e prieten adevarat si care nu. Dupa ce trec cateva ore spune`le ca sunt murdari in fund( ca sa nu se poata uita), sau prefa`te ca esti beata, ridica mana cand pune profesorul cate o intrebare chiar daca nu sti raspunsul si daca te numeste tocmai pe tine sa raspunzi ii zici ca vrei sa te duci la baie si apoi ca ti-a venit si ca nu ai nici`un abs la tine si ca nici colegele tael nu au sa te imprumute si te duci acasa. happy scapi de ore, de tot. si nu mai faci farse. laughing

| Bubulet a răspuns:

Ba a zis aia de romana ca dam test
ii dai un sms unei prietene si ii zici fata am avut un accident
apoi altul dar astepti un minut sa inecat musca in cimentrolling on the floor

| dagocy a răspuns:

Spunele parintilor ca te`ai apucat de fumat.laughing
Acum depinde si ce varsta ai happy

| lia_7719 a răspuns:

Te urci pe un scaun iti pui un streang si iti dai drumu zici ca te ai spanz