| :x:Xj.b:X:x. a întrebat:

Am nevoie urgenta de idei de teme pentru Balul Bobocilorhappyva raman datoare:*multumesc anticipat

8 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Ai putea sa te inspiri chiar din avatarul tau si sa faci o tema simpla si frumoasa numita dragostea happy.

| ATB a răspuns:

Ca idee de ansamblu daca te ocupi de bal poti strange din tot liceul elevi talentati in diferite domenii pentru a face cateva demonstratii, de exempu: poti face o echipa de dans sigur o sa gasesti 3-4 dansatori la tine poate si 1-2 gimnaste pentru alt moment. Probe pentru boboci. Sigura ai cerut o tema sunt multe. dragostea sau princ concurs talentul. Poate si scoala ca doar acolo sunteti. prin intrebari de cultura generala sau sa imprimi tema la talentele fiecaruia. Totul decurge bine daca nu lipseste elementu principal de acolo adica: Distractia. Fa ceva distractiv si va fi un bal reusit. bafta mare

| TheAce a răspuns:

Eu organziez baluri.preturi de criza.organizari cap coada.ma mir ca nu ai ajuns deja la mine.numai de ieri incoace am primit vreo 60 de oferte.
pentru oferte si tot restul id contact:oradeaheelchess
site-ul nostru s-a spart deci din pacate nu il poti accesa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Familia Adams

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu ce caut aicilaughingcum am ajunslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O tema reusita pentru un bal e Cabaretul, decor stil cabaret, si o sceneta de inceput cu toti bobocii aflandu-se intr-un cabaret.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razboiul stelelor ar fi o tema sau anii 80 sau western

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bobocii pe timpu crizeii