| anonim_4396 a întrebat:

Am niste credit pe o cartela orange insa a expirat valabilitatea. pot sa cumpar valabilitate fara sa reincarc? cine imi spune cum dau fundahappy

3 răspunsuri:
| NarcyNarcisa a răspuns:

Din cate stiu eu nu se poate.Trebuie sa-ti incarci cu cel putin 4 euro ca sa-ti lungesti valabilitatea cu cel putin 30 de zile

| CLau8GeRrY a răspuns:

Da.poti sa cumperi valabilitate, dar iti trebuiecredit[1 euro cel putin, parca], de acest euro putand sa cumperi o saptamana de valabilitate.eu stiu ca poti da mesaj la 321 cu textul 100 si iti ia un euro, dar iti reactiveaza creditul ramas. spor la lucrukiss

| Nico_8618 a răspuns:

Nu nu poti. Iti mai poti prelungi valabilitatea transferanduti un euro de pe alt telefon. Funda?batting eyelashes