| UmbraDeVulpe a întrebat:

Am niste dureri asa usoare cand apas usor in unele locuri din cap, de ce,? Ce poate sa insemne asta? Nu m-am lovit sau ceva deci, si mai simt uneori si cans nu pun mana

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la medic si dupa consultatie, iti va spune medicul "de ce"!
Ideal este sa nu te mai apesi in cap, ca sa nu te mai doara si scapi sa mai inventezi boli sau simptome, care altfel nu ar exista.

Răspuns utilizator avertizat
| ionur a răspuns:

Tensiunea lasă cafeaua ca nu-i bine deloc nu va ajuta cu nimic prostile alea mai mult va face enorm de multa rău.

| sen0rita a răspuns:

Mergi la un doctor!