| monica22 a întrebat:

Am niste manuale pentru liceu, cine vrea sa`mi lase un mesaj cu id-ul. va las o lista mai jos :

FIZICA cls a 12, F1+F2, editura Sigma, autor Daniel Ovidiu Crocnan

Limba si Literatura romana, cls a 12 sam ( profesionala), editura Art, autori Adrian Costache, Florin Ionita, M. N. Lascar, Adrian Savoiu

Limba si Literatura romana, manual pentru anul de completare, a 11 sam, autor Adrian Savoiu, editura Art

engleza pentru 11-12, Upstream Advanced C1, editura Express Publishing

Limba si Literatura romana pr a 11, editura Corint, autori Eugen Simion, Florina Rogalski, Daniel Cristea Enache

Limba si Literatura romana pentru a 11 si a 12 filiera tehnologica, aceiasi autori ca mai sus si aceiasi editura

Chimie C3, editura All, cls a 11a, autori Sanda Fatu, Cornelia Grecescu, Veronica David

P. S. cartile le dau cui le vrea, fara bani, numai pentru cei din bucuresti

9 răspunsuri:
| AlexSadik a răspuns:

Dale foc, asa facea Hitler, RESPECT!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. m-ar interesa lb romana cl a XII-a editura art

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. as vrea sa te intreb de manualul de romana pentru claa a 12'a filiera tehnologica. daca o mai ai da'mi add pe lesley_905

| manuk a răspuns:

Limba romana de a 12 a editura art. id nik3_manu

| manuk a răspuns:

Limba romana de a 12 a. id nik3_manu

| manuk a răspuns:

Limba romana de a 12 a . id nik3_manu

| manuk a răspuns:

Id nik3_manu

| borake a răspuns:

Engleza pentru 11
Upstream Advanced C1, editura Express Publishing
ionutz_dinamo20082000 te rog un rasp cat mai repede

| borake a răspuns:

Mai ai? engleza pentru 11
Upstream Advanced C1, editura Express Publishing
ionutz_dinamo20082000 te rog cat se poate de repede