| Brahadir_Cosmina_2002 a întrebat:

Am niste probleme si as vrea sa imi primesc telefonul inapoi nu stiu cum sa fac help...am facut niste prostii si mna

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca parintii ti-au luat telefonul, inseamna ca esti pedepsita si trebuie sa te supui deciziei lor.

Daca telefonul ti-a fost luat abuziv de prieteni sau hoti, atunci spune-le parintilor tai si vad ei cum rezolva problema.

| Freya1 a răspuns:

Spunele alor tai ca nu iti mai merge netu si ai nevoie sa faci ceva pentru scoala

| Juper a răspuns:

Ce fel de prostii?
Mi se pare ca te cunsc dupa poza esti din Slatina, Olt?
Trebuie sa inveti pentru a avea niste note bune sa fi cuminte si poate o sa ti l dea
De ex tata mi-a luat tel o luna pentru ca am luat un 7 la franceza in a 5a si peste 4 ani am ajuns sa fac proiecte in franceza pentru concursuri nationale! Mie chiar mi-a prins bine!

| addy200 a răspuns:

Detalii

| TediiL a răspuns:

Ce anume?
Dacă oferi mai multe detalii te voi putea ajuta