| BiancaMelisa a întrebat:

Am o cartela lycamobile, primita azi din Franta. In orice telefon as incerca sa o bag nu am semnal si scrie sa o inregistrez, am incercat sa o inregistrez dar nu pot nici pe sitel lor. Un ajutor? Specific ca a fost activata, cand a fost cumparata.

2 răspunsuri:
| baggage a răspuns:

Este valabila si poate functiona doar in franta deci orice ai face nu va functiona

| Furnik2311 a răspuns:

S-a lansat si in Romania lycamobile.
Ofer cartele sim gratuit in Bucuresti. Apeluri nelimitate in reteaua Lycamobile in Europa, Australia si SUA cu doar 5 euro lunar, aceasta este oferta noastra.Pentru detalii cartele sim si reincarcari puteti suna la nr:0763.65.28.28