| DarkNight123 a întrebat:

Am o cartela Orange prepay dupa ce o reincarc cu 5 euro imi baga minutele automat sau trebuie sa activez eu o extraoptiune manual?

5 răspunsuri:
| DarkNight123 explică:

Pai problema e ca azi am cumparat cartele scria 5 euro credit pe ia am introdus cartela si mi-a activat automat o extraoptiune cu minute pentru 5 euro problema e ca vreau sa iau un cod reincarcabil de data asta si daca reincarc nu vreau sa imi activeze nimic automat vreau sa ramana creditu in cont

| BeiiBiiiyoo a răspuns:

Trebuie sa reactivezi sunand la 555 si urmand instructiunile! daca ai intrebari nu ezita sa mi le pui happy

| DarkNight123 explică (pentru BeiiBiiiyoo):

Pai problema e ca azi am cumparat cartele scria 5 euro credit pe ia am introdus cartela si mi-a activat automat o extraoptiune cu minute pentru 5 euro problema e ca vreau sa iau un cod reincarcabil de data asta si daca reincarc nu vreau sa imi activeze nimic automat vreau sa ramana creditu ca vreau sa il transfer

| crazytalk a răspuns:

Daca pana acum ai avut o optiune aleasa de tine in mod normal ar fi trebuit cu o zi inainte sa expire creditul sa iti dea mesaj ca se va reactiva la ora X daca ai Y euro in cont. Daca nu ai primit mesajul sau ai intarziat cu reincarcarea trebuie sa activezi singur optiunea.