| lapadatgeorge a întrebat:

Am o colegade clasa care oarecum ma place dar nu sunt sigur de asta.Cum imi pot da seama?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sunt unele semne destul de evidente. Si anume, daca o surprinzi des uitandu-se la tine si zambind, daca vine mai adesea prin preajma ta si vorbeste cu tine mai mult decat cu ceilalti colegi, glumeste cu tine, te consoleaza cand esti suparat si vrea sa te ajute sa te simti mai bine. Sper ca ti-am fost de folos!happy Mult succes si o zi buna!happy

| MyChemicalRomance a răspuns:

Uite ceva din partea unei fete: daca te place se uita la tine, incearca sa stea aproape de tine, rade la glumele tale.

| lapadatgeorge explică:

Mda... Cam asa face, dar se mai si duce in spate cu alt baiat (un fost prieten al ei)dar oadata chiar ma si pupat pe obraz si mi-a spus ca ma iubeste dar eu cred ca ei au facut o intelegere intre ei.Cum pot afla daca au facut o intelegere intre ei?