| คиค a întrebat:

Am o curiozitate happy: din intrebarile si raspunsurile mele, cam ce parere v-ati facut despre mine?

4 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Ca'ti plac la nebunie bichoni frise laughing

| StaRmAgiC a răspuns:

Pey esti o persoana silitoare, iubitoare de animale in special cateii, de treaba, ai o pasiune anume cu fotografiatul, iti place sa descoperii lucrurii noi, te interesezi atunci cand nu stii anume un lucru.Si doresti sa stii cat mai multe.
Ti-am spus asa in parte c-am cum ai fiitongue sper ca n-am zis nimic gresittongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un copil dragut cu bun simt, politicoasa, iti ubesti parinti si ii respecti, destul de docila, pupe tanti Alina.

Răspuns utilizator avertizat