| Andreea1095 a întrebat:

Am o curiozitate. După o perioada mai lunga m-am cântărit și eu și am constatat ca am 41.7 kg (23 de ani, 1.62m).Prietenul meu insista sa mai pun 3-4 kg. Credeți ca sunt prea slaba sau sunt bine așa? Eu nu mă văd prea slaba

4 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Interesant "iubit", cand nu vei mai arata bine sa vezi cum dispare "iubirea" laughing Cum e viata de obiect?

| ibaal a răspuns:

Acum noi nu stim cum arati tu, altii au 100kg pe cantar insa bine distribuite si nu par grasi...
Pare ca ai cam putin...dar, esti slaba pentru ca esti mereu la dieta sau asa este conformatia ta?!

| Mynameis93 a răspuns:

Important e să te simți tu bine în pielea ta.Nu îți poate spune nimeni că eşti prea grasă sau prea slabă. Dacă crezi că vrei să mai pui câteva kg, pune. Dacă nu, nu.

| DeDeDeeaSweety a răspuns:

Cred ca are si el dreptate. Dar ideea e ca sa astepte ca la o varsta o sa ajungi sa le pui foarte repede.
Eu cunosc fete la 30 de ani foarte slabe si arata foarte urat. La 20 de ani le statea bine, dar imediat ce au trecut de 30, nu prea.