| Myuu a întrebat:

Am o dilema:In clasa mea e un baiat pentru care nici nu stiu ce simt... E timid, invata bine, e dragut, cateodata ma face sa rad, iar altadata ma enerveaza la culme si in ore sau in pauza imi zambeste cu un zambet de ma da pe spate...va rog ajutati-ma, ce simt pentru el sau el simte ceva pentru mine?

Răspuns Câştigător
| Marynna a răspuns:

Ce simte el pentru tine, nu prea pot sa iti zic, pentru ca nu am destule informatii, dar in legatura cu tine, cred ca il placi, si, intr-un fel nu vrei sa iti recunosti tie asta.

incearca sa il cucerestiwinking

1 răspuns:
| dulcik99 a răspuns:

Daca vrei sa afli ca simti ceva pentru el atunci fa comparatia intre el si un bait care iti mai place. daca vrei sa afli daca te place pune-o pe o colega sa-l intrebe,, sau pune-i tu sau altcineva o intrebare la devar provocare... sper ca ti-am fost de ajutor