| 354 a întrebat:

Am o foarte mare problema tot timpul sunt obosita as dormi toata ziua adevarul este ca petrec foarte mult timp acasa doar scoala casa uneori si cumparaturi cand ma culc nu mai pot sa ma trezesc din somn de atata oboseala ce sa fac dati-mi un sfat am doar 16 ani care ar putea fi cauza oboseli?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Încearcă să ai două zile pe săptămână în care doar să te odihneşti. De exemplu stai în casă şi te uiţi la un film în pat dormi cât poţi de mult. Încearcă să-ţi faci un program de somn şi-ţi va fi mai bine! O cauză a oboselii poate fi stresul. Baftă!

2 răspunsuri:
| byutxa a răspuns:

Pai ar putea sa fie si din cauza plictiselii ma gandesc thinking

| SRJ a răspuns:

Atat de obosita esti incat nici virgula nu mai pui, nici dublu i. Eu zic ca adormi seara de seara cu gramatica in mana, iar asta e motivul.