| CattyDeejay a întrebat:

Am o intreabare pentru fete...
Fetelor voua va palc baietii care au un fund putin mai mare?

Răspuns Câştigător
| TraficantăDeDulciuri a răspuns:

Mie imi place. Prietenul meu are putin mai mare fundul si il mai strâng din cand in cand si imi place. Decat sa stea pantalonii ca pe gard mai bine cu fundul mare laughing

| CattyDeejay explică (pentru TraficantăDeDulciuri):

MS mult tie, si MS mult tuturorwinking

6 răspunsuri:
| S?ren?a a răspuns:

Daca se potriveste cu restul corpului, merge.

| Simonaa5 a răspuns:

Mie dawinking, nu te preocupa pentru asta, nu conteaza prea mult. Desi poate suna straniu imi place sa vad baietii care au pantalonii mulati pe ei!

| Ncl_9813 a răspuns:

Sincer, nu.Acum fiecare cu gusturile ei unelor fete le place altora nu.

| dianalalala a răspuns:

Ce conteaza cum are fundul daca saruta bine si daca ( in caz ca ti-ai inceput viata sexuala) o are mare straight face nu mi se pare loogic laughing

| Liviu a răspuns (pentru dianalalala):

Tine minte pustoaico, nu conteaza marimea baghetei, ci magia care o poate facehappy