| Miss1999 a întrebat:

Am o intrebare! Care este parerea voastra despre vanatoare? V-ar placea sa vanati? De ce?

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Vânătoarea este perfectă dacă trăieşti în sălbăticie, şi sincer mi-ar plăcea. Ucizi pentru a trăi, aceasta ar fi motivaţia principală.
Dar, când aud acest cuvânt nu mă duce gândul doar la sălbăticie, ci şi la paranormal.
Sincer, mi-ar plăcea să vânez, poate din cauza plăcerii de aventură. Dar, îmi pot imagina cât este de greu. happy

| AlexStefan1 a răspuns:

Ma da toti avem caietul ala tampit de vacanta laughing
Daca l-ai terminat cauta-ma pe s. talpalaru@yahoo.com
Am si eu nevoie de ajutor la teme big grin

| Miss1999 explică (pentru AlexStefan1):

Buna! Nu merge acest ID.big grin

| AlexStefan1 a răspuns (pentru Miss1999):

S.talpalaru
Nu merge?

| ciocolatacalda12 a răspuns (pentru AlexStefan1):

Adauga-am la prieteni: lehenetina