| BluLăvzIu a întrebat:

Am o intrebare care ma infioreaza.Credeti in mesajele in lant? Adica eu am primit acum unul si zicea sa trimit acest mesaj la 20 de persoane ca daca nu imi va muri mama.Am trimis la toata lista.Trebuia doar la 20.Credeti ca are ceva? Ajutor!

Răspuns Câştigător
| Mădăăăăăăăăăăăăăăă a răspuns:

Omg, mai stai calma happy. Nu patesti nimic. Astea sunt doar niste prostii, pe care unii le trimit neavand ce face, unul il ia dupa net, dupa aia trimite la altu, altu la altu si tot asa. Sunt niste inventii.Ar fi bine sa nu mai trimiti si tu, pentru ca oricum este o mare tampenie, si s-ar putea ca unii din lista ta sa se superehee hee
Bafta big hug

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mesajele astea sunt de prost gust,nu stiu de ce le iei in considerare, sunt foarte sigura ca nu se intampla nimic rau daca nu le trimiteai, cine trimite asfel de mesaje[ma refer la cine ti a trimis sms respectiv]cred ca face asta din lipsa de ocupatie...

| rater1994 a răspuns:

Ne mai stai linistit asteas prostii bohorite de cevga "destepti" stai linis nici sa nu te mai chinui cu prostiile astea daca apar astea pe mess apesi tasta esc si faci ce aveai de facut si inainte de a primi prostiile astea.Eu nu am trimis la nimeni si n-am nimic asteas doar asa messaje facute de ceva cretini sti ceva genu ista ii :"daca nu te arunci in crish nu vei avea noroc niciodata in viata vei fi etc s.a.s is prostii inventate de copii stai linis vezi-ti de treaba ta nu va muri nimeni.winking

| Rosemarie a răspuns:

E o porcarie! Lume proasta care nu aiba ce sa faca.[ma refer la cei acre incep sa trimita mesajele acestea]
Daca ar fi fost asa pana acum ar fi trebuit sa mor de 98823472912847216 de ori, dar totusi, ma tin bine incat sa mai tastez pe computerbatting eyelashes

| IIIIIIIIIIIII a răspuns:

Nu se va intampla nimic.
Aceste mesaje sunt facute doar ca sa circule mult.winking
Funda? :*

| olian a răspuns:

Astea sunt numai prosti scoase de prosti si mai aveti norocul cu cosmoteul sau alte retele care ofera minute si mesaje in prostie si trebuie sa se gandeasca cate un prostovan cum sa le consumati, mai stati si ganditi ba telefonia nu era pe vremuri nu se trimiteau mesaje de astea asa ca gandeste inainte sa mai asculti de alti; o seara buna

| 3mY20002121 a răspuns:

LOL astea sunt oar prosti de pe net.nu iti fa griji nu iti a muri mama laughing euel inchid de fiecare data. FUNDA?big grin

| BlackRose4ever a răspuns:

NU cred in asa ceva.Si eu am primit acelasi mesaj dar acestea sunt pierdere de vreme.Eu nu am trimis la nimeni.Am mai primit si alta data ceva cu ghinion si ca nu o sa ma iubeasca nimeni si n-am patit nimic.Aceste mesaje sunt niste prostii de adormit copii(parerea mea).Si un mesaj nu are cum sa-ti omoare mama numai daca e ceva supranaturalhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la 112. nu mai pierde vremea.

| ANDREUTZICA a răspuns:

Nu avea nimic chiar daca nu trimitea'i la niciunu! te'ai obosit degeaba ca nu exista asa ceva!winking :***