| andreishlong a întrebat:

Am o intrebare, daca ies cu o fata pe care o plac si stiu ca si ea ma place si ii zic ca o plac si imi spune si ea ca ma place, dupa, ce urmeaza, ce fac? O sarut asa din senin? Si daca asa trebuie dupa ce fac? N-am mai avut niciodata o relatie si am 15 ani. Ajutor!

15 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine ieși la 2-3 întâlniri până s-o săruți, așa e mai interesant și o să-i dai de gândit dacă ieșiți ca prieteni sau mai mult

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu o săruți din senin. Așteaptă să plouă.

| UnDiavol a răspuns:

Ho calm respira exista soluție bine înțeles

Nu nu o săruți las-o pe ia
ia alege momentul Când te săruta nu tu oricum cred ca vine de la sine lasă totul sa vina de la sine

| andreishlong explică (pentru UnDiavol):

Deci spui ca sa o las pe ea sa ma sarute prima?

| andreishlong explică (pentru UnDiavol):

Si sa zicem ca iesim de mai multe ori si nu vreau sa-i zic ca o plac ci vreau sa o sarut ca sa si dea seama prin asta. sa o sarut eu primul sau astept ca probabil ea sa faca asta?

| UnDiavol a răspuns (pentru andreishlong):

Pai trebuie săi spui co placi Aia trebuie sa faci recunoaște sa știe și ia are tot dreptul apoi vedeți voi trebuie sa vina de la sine Sărutul nu știut Dacă ia nu vrea Aia e ia trebuie sate sărute dacă tu vrei spune-i și vezi afli atunci ce este așa greu săi spui de ce spun ca ia trebuie sate sărute? Pai dacă nu vrea și dupa aia o sa zică ca a fost cu forța înțelegi nu-i frumos e urâta așa ceva de asta zic dacă vrea sate sărute o face dacă nu Aia e

| UnDiavol a răspuns (pentru andreishlong):

Adevărul este ca trebuie sa vina de la sine înțelegi trebuie sa fie momentul vostru nu sunt expert nici nu am habar cum funcționează lasă sa vina de la sine eu așa zic dacă nu te săruta Aia e

| andreishlong explică (pentru UnDiavol):

Faza e ca ne-am certat mult si n am mai vorbit de luni intregi si daca cumva mai iesim impreuna nu vreau sa o mai pierd. stiu ca gandesc prea mult la unele chestii si ca ar trebui sa vina de la sine numa fiind prima oara cand fac asa ceva mi cam frica sa nu o dau in bara. sau nu vreau sa fie ciudat.

| UnDiavol a răspuns (pentru andreishlong):

Te înțelege lasă de la tine dacă vezi ca nu sta bine cu nervi așa este intr-o relație mai lași și tu mai lasă și ia va completați unul pe altul faza ca nu mai vorbiți de luni întregi aicia da e puțin complicata poate are le altcineva și este fericita cu ăla iar aicia tot ce trebuie sa faci este doar unul singur S-o lași sa fie fericita cu Adevărată dacă era fericiat cu tine nu ar fi plecat asta pot spune aicia dar dacă nu este cu altcineva iar tu stii asta atunci du-te la ia spune-i ce simți cu Adevărată pentru ia și atunci ajungeți împreuna la o decizie fără casa suferi nicit tu nici ia știu doar da Aia e nu ai alta opțiune eu nu vad alta altfel Tiasi spune treaba cu Sărutul nu lua pe-a nu știu cu sa zic dacă vine Aia e dacă nu vine Aia e cum am zis de ia depinde dacă vrea sate sărute tu vrei se vede dar poate ia nu vrea și atunci este urâta sti nu-i bine tot ce pot spune este dacă chiar o iubești cu Adevărată poți trece peste multe fără sa pui la inima și sufltul și dacă ia este aleasa pentru tine și o iubești mult rău de tot și ti la ia mult rău de tot atunci merita sa lupți mergi la ia vezi dacă sti unde sta mergi la ia spune-i ce simți pentru ia și atunci vei afla Doar atunci vei sti răspunsul Adevărată de la ia bafta frate ai grija și dacă e sa nu fie ridica capu sus Aia e

| andreishlong explică (pentru UnDiavol):

Multumesc mult, faza e ca este foarte complicat, m-a lasat pentru ca o proetena de a ei ma place si nu o vrut ca sa se certe pentru mine. n am fost niciodata impreuna cu ea da stiu ca tine mult la mine si cred ca ma place

| UnDiavol a răspuns (pentru andreishlong):

Atunci mergi frumos la fata spune ce simți cu Adevărată pentru ia din inima și sufletul tău și vei vedea ca nimic nu o sa se întâmple și poți mergem și acum fără sa mai pierzi timp Aiurea stai de geba pe TPU nu are rost chiar nu mai are rost niciun sfata de ce mai stai? Ești prost? Mergi la ia cât poți și ai șansa asta unica S-o vezi și auzi du-te nu mai sta vezi nu te du cu mâna goală ia și tu niște Flor nu mori daca iei niște flori ia ceva cei place bafta nu mai pierde vremea le TPU du-te la fata spune-i ce simți cu Adevărată bafta frate sa ai grija sa fiți Fericiți cu Adevărată

| UnDiavol a răspuns (pentru andreishlong):

Am uita să-ți spun ca de fapt nu este nimic complicat tu complici Totul lasă prostile de o parte și mergi la ia spune-i ce simți pentru ia cu Adevărată din inima și suflet de acolo sa vina cu Adevărată nu uita Floriile ia și un mărțisor ca nu mori nu fi zgârcit bafta să-mi zici și mie dacă ai reușit te aștept aicia serios vorbesc

| andreishlong explică (pentru UnDiavol):

Am sa incerc ms mult

| UnDiavol a răspuns (pentru andreishlong):

Succes frate! Să-mi spui sa nu uiti vorbesc serios

| AndrElle a răspuns:

Da, fa ce simți. Sarut-o îmbrățișează zonei de mana.