| Alinn98 a întrebat:

Daca ma doare capul si burta usor, sunt putin ametit si mi-e rau daca stau in picioare ce am? precizez ca daca dorm, dupa sunt bine

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Probabil o anemie, obisnuita in perioadele foarte calde cand nu te alimentezi corespunzator. Poti merge la medicul de familie, sau incearca sa mananci cat mai multe fructe.Preferabil banane si citrice.

3 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Mai exista si doctori, nu doar TPU.

| fuzzer a răspuns:

E foarte posibil sa ai o cadere de calciu.Adreseaza-te medicului pentru mai multe informatii.

| τττ a răspuns:

Bună.
Poate o cădere de calciu.
Consultă un medic!
Pa, pa.