| Cosmin_Alexandru_1989 a întrebat:

Am o intrebare:Exista fantomele? Dar vreau raspunsuri corecte nu minciuni happy

8 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Exista ceva care arata a fantoma, dar poate fi interpretat diferit: poate fi o persoana care a murit si al carei spirit nu e linistit, poate fi memoria persoanei respective intiparita in zidurile cladirii, poate fi doar efectul imaginatiei unei persoanei din cauza propriei frici...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista dar asta doar in imaginatia bolnava a unor oameni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista. Orice este posibil atata timp cat exista Dumnezeu. Dar este greu sa ii faci pe oameni sa creada, plus ca o sa zica ca ai probleme cu capul. Pentru ca lumea a inaintat si sunt fel si fel de aparate, o noua technologie. Chestiile astea nu se mai arata, pentru ca am fi ingroziti si ne-ar fi frica. Cel mai bine pentru lume este cuvantul "Nu exista asa ceva". Las-o asa ca iti faci rau singur. Nimeni nu o sa creada si nimeni nu crede.

| TashaUhm a răspuns:

Vezi ca e una langa tine`! :O
Trăi-ţi-ar familia`! straight face

| Dippa a răspuns:

Să fiu sinceră eu nu cred.Din moment ce nu am văzut, nu cred că există.

Răspuns utilizator avertizat
| EyeCandy a răspuns (pentru Smonalisa):

Nu trebuie sa vezi gravitatia ca sa crezi ca exista, gravitatia se simte.

| Badgirl117 a răspuns:

Odata ce dumnezeu exista cerul e limita! Dupa mine fantomele exista sau se nasc din adevarate tragedii. Cele mai inspaimantatoare sunt cele dinaintea razboiului civil! Sunt uneori case vechi a carui pereti au fost ptati de sangele unei crime atroce! Si cele care sunt legate de o persoana draga si nu vor so paraseasca raman in temnitate in locul in care s-a nascut dar alte ori sunt atrase de o casa ca cea explicata mai sus care are o forta negativa si diabolica astfel perceputa de oameni ca frica de secrete necunoscute si fenomene paranormale. Totusi aceste fantome sunt inofensive si chiar confze vsi de multe ori cer ajutor zadarnic de la primi oameni intalniti!