| LaughWithMe a întrebat:

Am o intrebare foarte aiurea rolling on the floor Vara asta merg in Bulgaria cu familia, un prieten mi-a spus ca o sa imi fure masina laughing))).E adevarat? Stiu ca acolo sunt profesionisti cu privire la furtul masinilor dar, pe bune, chiar sunt sanse sa imi fure masina? >:"

~Dau funda~

Răspuns Câştigător
| EAlice a răspuns:

Poi, nu stiu cum sa iti zic, dar cam da. Asta se zice, insa mai e si real. Adica in cele mai multe cazuri asa se intampla. Mai ales daca vade numar de Romania, sunt sanse. Insa acuma na. nu te impacienta, desii exista si posibilitatea asta. Bulgaria, nu e tocmai cea mai favorabila tara, asa ce. na! Acuma nor furao chiar pe a voastra.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DylanDyl a răspuns:

rolling on the floor Am auzit si eu de furtul masinilor. nustiu..ai grijawinking