| MaryLaury a întrebat:

Am o intrebare google+ si gmail e tot una? daca nu explicati diferenta. FUNDA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google + e o retea de socializare iar gmail e o platforma tip email (casuta postala).Dar ambele apartinand de google sunt cumva conectate una la cealalta, dar nu e una si aceeasi, doar ca folosesti aceleasi date pentru a te conecta la ambele.

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Pe scurt, o explicatie simpla care sa te faca sa intelegi diferenta, Google + este un fel de retea de socializare, gen Facebook, dar nu la fel de buna, iar Gmail este un seriviu de E-mail gen Yahoo Mails.

| Kdstx a răspuns:

Nu e acelaşi lucru, Google+ este o reţea de socializare gen: Facebook, Instagram, Twiter etc.
Informaţii / detalii aici: http://www.go4it.ro/......z-8812052/

Gmail este o căsuţă poştală ca Email.
Informaţii / detalii aici: http://www.go4it.ro/......l-4709008/

Amândouă, să le spunem ''reţele'' sunt conectate la Google.
Sper că te-am ajutat!