| RockOut4ever a întrebat:

Am o intrebare la care poate raspunde oricine cine e mai frumoasa? Elena sau Roxana?
Elena:http://www.facebook.com/......rofile.php ( aci as vrea sa va uitatzi la mai multe poze pentru ca se stramba in prima )
Roxana :http://www.facebook.com/profile.php?id=100000679418923&r ef=ts#!/chrissy0499
As vrea sa spuneti care e mai frumasa, dc credeti asta si catzi ani le dati la fiecare.
PS : Dau funda la cel mai sincer raspuns si vot la restul
PS2 : Nu vreau comentarii gen " nu conteaza cine e mai frumoasa, etc " sau Amandoua sunt la fel de frumoase. Elena sau Roxana? dc? catzi ani le dai? MS mult :*

Răspuns Câştigător
| Oanna_3541 a răspuns:

Mai frumoasa mi s epare roxy cred ca are 19-20de ani arata bine si imi place elena nu e chiar asa:*:*:*fundita :*vot te rog

7 răspunsuri:
| Nam a răspuns:

Urate!

| alessia a răspuns:

Roxana mi se pare ca e mai draguta.dar si elena.happy da` roxana.parca e mai frumusica asa.happy
elenei - 12-13 ani.hee hee
roxanei- cam 14. happy
pa-pa.o zi buna!

| alish a răspuns:

Buna. deci aman2 sunt frumoase... dar... mai frumoasa pare elena( si mai tanara). Lui elena ii dau 14-15 ani, iar lui Roxana 16-17hee hee.
Cam asta e parerea meea love struck sper sa te fi ajutatbatting eyelashes. Bafta!

| IcsD a răspuns:

Roxana!

| IcsD a răspuns:

Cred ca Roxana e clasa a 7-a

| MissDelevingne a răspuns:

Roxana pentru ca e mai naturala si nu face fite in poza si asta conteaza cel mai mult, + ca mi se pare mai draguta
ii dau 12-13 ani, nu ma pot decide

| pUsToAiK_5349 a răspuns:

Eu cred ca Roxana este mai frumoasa cred ca are 15-17 ani.