| psycho_5607 a întrebat:

Am o intrebare legata de facebook. Poti sa vezi cu cine a fost o persoana " in relationship" dupa ce a schimbat statusul la " single "?

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Depinde daca acea persoana isi sterge actualizarile de pe pagina. uita. te pe tot wall. ul sa vezi daca scrie " in relationship with. ". daca nu, nu ai cum sa afli

| BlackMan a răspuns:

Doar daca dai la profilul lui si scrie la mai vechi. daca nu nu.straight face

| no1cares a răspuns:

Nu, nu se poate

| hSh3ad a răspuns:

Nu, nu ai cum!

| esperanza a răspuns:

Poti sa te uiti la intregukl lui wall. si sa tot dai older posts. dar daca nu a postat vreodata link la persoana cu care a avut relatie, nu vei vedea, pentru ca poti pune in a relationship, single, married si fara sa dai un id... happy in cazul ala nu poti vedea cu cine a fosthappy. dar de ce nu il intrebi personal?